Velkoobchod

masters mkids icart

Velkoobchod – spolupráce 2018

Jsme distributory golfového vybavení od britské firmy Masters Golf pro Českou republiku, a to již od roku 1996. Masters je nejvíce prodávanou značkou v Evropě, kdy dodává velkoobchodně zboží do více jak 85% obchodů, pro-shopů a resortů ve Velké Británii.

Prostřednictvím našeho dodavatele nabízíme rozsáhlý sortiment kvalitních golfových potřeb od kompletních setů, přes vozíky, bagy, až po širokou škálu doplňků za rozumné ceny. Pod firmu Masters Golf spadají vlastní značky dětského vybavení MKids, chytrých ručních vozíků iCart nebo také kompletní sortiment dílenského vybavení a golfových gripů (Golf Pride, Lamkin, Winn, SuperStroke…) Většinu tohoto zboží držíme skladem.

Zabýváme se také zprostředkováním výroby golfových produktů Masters s možností personalizace vlastním logem, vhodné zejména pro golfové pro-shopy, kluby či korporátní firmy.

Zaujalo Vás zboží z naší nabídky? Kontaktujte nás na e- mailu sevcik@sprintsport.cz nebo na telefonu +420 602 360 727 a my Vám rádi obratem zašleme další podklady a informace.

Odkaz na oficiální web dodavatele zde:  
www.mastersgolf.co.uk

Odkaz na náš e-shop, kde naleznete tyto produkty s českými popisky:
www.golfovevoziky.cz

Aktuální katalogy a ceníky 2018:

Personalizované produkty Masters Bespoke

Bespoke logo

Firemní potisk golfových míčků

Firemní potisk golfových míčků

Potisk míčků

Firma SprintSport nabízí kvalitní potisk golfových míčků Srixon pro firmy, živnostníky ale i osobní spotřebu. Máme kompletní výběr míčků z nabídky pro rok 2017. Míče se tisknou přímo ve fabrice Srixon nejmodernější laserovou technologií, díky které se logo z míčků nesetře ani po delší době, jako je tomu u klasického tamponového tisku!

Po zaslání loga Vám vytvoříme náhled a termín dodání je poté do zhruba 3 týdnů od jeho schválení.

Kontaktujte nás na e-mail sevcik@sprintsport.cz, kde Vám rádi vytvoříme individuální kalkulaci.

Ke stažení