Velkoobchod

Velkoobchod - spolupráce

Jsme výhradními distributory golfového vybavení od firmy The Masters Golf Company pro Českou republiku. Firma Masters je nejvíce prodávanou značkou v Evropě ... přesto, že s tím spoustu lidí není obeznámeno. Nabízí rozsáhlý sortiment kvalitních golfových potřeb od kompletních setů, přes vozíky a bagy, až po širokou škálu doplňků za rozumné ceny. Pod firmu The Masters Golf Company spadá také dílenské vybavení Gofmisth nebo vlastní výroby golfových potřeb RDA s možností personalizace logem vhodné zejména pro golfové hřiště.

Jste prodejce golfového vybavení, golfové hřiště či reklamní agentura a máte zájem o zboží z této nabídky? Kontaktujte nás na e-mailu sevcik@sprintsport.cz nebo na telefonu +420 602 360 727 a my Vám rádi obratem zašleme velkoobchodní podmínky a ceníky.

Odkaz na oficiální web dodavatele zde: http://www.mastersgolf.co.uk

Firemní potisk golfových míčků

Firemní potisk golfových míčků

Potisk míčků

Firma SprintSport nabízí kvalitní potisk golfových míčků Srixon pro firmy, živnostníky ale i osobní spotřebu. Máme kompletní výběr míčků z nabídky pro rok 2017. Míče se tisknou přímo ve fabrice Srixon nejmodernější laserovou technologií, díky které se logo z míčků nesetře ani po delší době, jako je tomu u klasického tamponového tisku!

Po zaslání loga Vám vytvoříme náhled a termín dodání je poté do zhruba 3 týdnů od jeho schválení.

Kontaktujte nás na e-mail sevcik@sprintsport.cz, kde Vám rádi vytvoříme individuální kalkulaci.

Ke stažení